P&P Stavební

Zateplovací systém

   Maxit e4-speedy

Zateplení domu technologií Maxit e4-speedy

Maxit e4-speedy je nová revoluční technologie zateplení domu, která umožňuje až o 29 % rychlejší a efektivnější zateplení domu, a to při zachování vysoké kvality izolace.

Maxit e4-speedy využívá speciální lepicí směs, která se nanáší přímo na tepelněizolační desky. Díky tomu je možné desky připevnit k podkladu rychle a snadno. Technologie Maxit e4-speedy je také šetrnější k životnímu prostředí, protože nevyžaduje žádné obaly.

Výhody technologie Maxit e4-speedy:

 • Rychlost instalace až o 29 %
 • Vysoká kvalita izolace
 • Dlouhá životnost
 • Nízké náklady na údržbu
 • Šetrná k životnímu prostředí

Pokud uvažujete o zateplení vašeho domu, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy a zpracujeme pro vás nezávaznou cenovou nabídku.

 

 

Rychlost instalace:

Technologie Maxit e4-speedy umožňuje až o 29 % rychlejší instalaci, než tradiční způsoby zateplení. To je možné díky speciální lepicí směsi, která se nanáší přímo na tepelněizolační desky. Díky tomu je možné desky připevnit k podkladu rychle a snadno.

Vysoká kvalita izolace:

Maxit e4-speedy využívá vysoce kvalitní tepelněizolační desky, které zajistí maximální tepelnou ochranu vašeho domu. Tepelněizolační desky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které jsou odolné vůči povětrnostním vlivům a mají dlouhou životnost.

Dlouhá životnost:

Maxit e4-speedy je systém s dlouhou životností. Tepelněizolační desky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které jsou odolné vůči povětrnostním vlivům a mají dlouhou životnost. Díky tomu je možné s výhodou využívat výhody zateplení domu po mnoho let.

 • Nízké náklady na údržbu:

  Zateplení domu technologií Maxit e4-speedy nevyžaduje žádnou zvláštní údržbu. Tepelněizolační desky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které jsou odolné vůči povětrnostním vlivům a mají dlouhou životnost. Díky tomu je možné s výhodou využívat výhody zateplení domu po mnoho let bez nutnosti jakékoliv údržby.

  Šetrná k životnímu prostředí:

  Technologie Maxit e4-speedy je šetrnější k životnímu prostředí, než tradiční způsoby zateplení. To je možné díky speciální lepicí směsi, která se nanáší přímo na tepelněizolační desky. Díky tomu není nutné používat žádné obaly, které by mohly končit na skládkách.

 

lepidlo na polystyren

Speciální lepicí a stěrková hmota

Pro technologii zateplení Maxit e4-speedy byla vyvinuta speciální světlá lepicí hmota vylehčená jemným EPS granulátem maxit multi 290 E.

Lepicí a stěrková hmota dosahuje vysoké přídržnosti k podkladu a k tepelněizolačním deskám z polystyrenu Maxit PS speedy. Vylehčení hmoty snižuje spotřebu materiálu a umožňuje snadnější nanášení větších vrstev v případě potřeby většího vyrovnání podkladu.

            polystyren

Speciální desky maxit PS speedy

Při použití technologie Maxit e4-speedy lze omezit, a nebo zcela vynechat mechanické kotvení většiny systému s polystyrenovými deskami. K tomu používáme při technologii Maxit e4-speedy tepelně- izolační desky z polystyrenu se speciální tvarovou úpravou povrchu. Na povrchu desek jsou vyřezané drážky, kterými se zvyšuje kontaktní plocha lepicí hmoty a polystyrenové desky. Tím se dosahuje o ca. 50% vyšší soudržnosti lepicí hmoty s tepelněizolačními deskami.

U běžných staveb tak může být z větší části omezeno nebo zcela vynecháno mechanické kotvení. Stabilitu systému bezpečně přenese lepicí hmota.

Proč si vybrat právě nás?

Používáme pouze špičkové materiály a kvalitní zpracování

Poskytujeme nejvyšší kvalitu zhotovení a záruku na dílo po dobu 72 měsíců

Působíme v Jihočeském kraji, částečně pak v kraji Středočeském
a na Vysočině

Napište nám

* Takto označené pole je povinné. Je nutno ho vyplnit.
Odesláním tohoto formuláře dávám souhlas ke zpracování mých osobních údajů dle zásad GDPR.