P&P Stavební

   Omítkové systémy a                          zateplení

Nový omítkový systém s nejlepším poměrem mezi funkčností a cenou

 

Jsme rádi, že vám můžeme představit náš nový omítkový systém, který vyniká zejména dokonalou rovinností, elasticitou, unikátně sjednoceným a odolným povrchem, kompletní technologií, spolehlivostí a dlouhodobou životností s minimálními nároky na údržbu, rychlostí vysychání a uvedení do provozu, úspornou a estetickou funkcí na vysoké úrovni a schopností zvládat vlhké prostředí .

Náš omítkový systém je vyroben z vysoce kvalitních materiálů a je vyráběn pomocí nejmodernějších technologií. To nám umožňuje nabídnout vám nejlepší poměr mezi funkčností a cenou.

Naše omítka je vhodná pro všechny typy budov, ať už se jedná o rodinné domy, bytové domy, průmyslové objekty nebo veřejné budovy.

Pokud hledáte omítku, která je dokonale rovinná, elastická, odolná a má dlouhou životnost, pak je náš omítkový systém tou správnou volbou pro vás.

 

Výhody našeho omítkového systému:

  • Dokonalá rovinnost
  • Elasticita
  • Unikátně sjednocený a odolný povrch
  • Kompletní technologie
  • Spolehlivost
  • Dlouhá životnost s minimálními nároky na údržbu
  • Rychlost vysychání a uvedení do provozu
  • Úsporná a estetická funkce na vysoké úrovni
  • Schopnost zvládat vlhké prostředí 

Výrobce: Maxit

vnitřní omítka

Vnitřní omítky

Vnitřní omítky štuky

Vnitřní omítky

Vápenocementové vysoce lehčené termoizolační elastické omítky s armovacími celulózovými vlákny a povrchová úprava v podobě štukové stěrky na bázi hydraulických vápenných pojiv a bílého cementu.

Fasáda domu

Fasády

Fasádní systémy

Omítkový fasadní systém

Nabízíme systém ktery bezúdržbový, se samočistícím efektem, s trvalou ochranou před zařasením, s termoizolační schopností a s celoplošnou bandáží, s maximální elasticitou a je zhotovený v kompletním technologickém postupu přesně dle platných předpisů a ve vysoké kvalitě zpracování.

zateplení fasády

Zateplení fasád

Zateplení fasád

Zateplovací fasadní systém

Zateplení domu je jednou z nejúčinnějších investic, které můžete udělat pro snížení nákladů na vytápění a chlazení. To může vést k významným úsporám na účtech za energii.

Proč si vybrat právě nás?

Používáme pouze špičkové materiály a kvalitní zpracování

Poskytujeme nejvyšší kvalitu zhotovení a záruku na dílo po dobu 72 měsíců

Působíme v Jihočeském kraji, částečně pak v kraji Středočeském
a na Vysočině