P&P Stavební

  Omítková fasáda domu 

Jádro – podlakladní omítka fasády domu

Maxit vyvinul řadu lehčených omítek s vlákny, které jsou navrženy tak, aby odolávaly objemovým změnám zdiva způsobeným vlhkostí a teplotou. Tyto omítky jsou také velmi dobře zpracovatelné a mají vynikající tepelně izolační vlastnosti.

Výsledky testů v institutu Otto-Graf ve Stuttgartu potvrzují, že lehčené omítky s vlákny od společnosti maxit jsou velmi bezpečným řešením pro omítání fasád. Omítky vykazují velmi nízké objemové změny vlivem vlhkosti a teploty a jejich smršťování je o polovinu nižší než u běžných omítek.

Přednosti speciálních lehčených omítek s vlákny od společnosti maxit:

  • Vynikající elasticita a schopnost přetvoření

  • Nízké tepelné a vlhkostní přetvoření

  • Snížené smršťování

  • Vynikající tepelně izolační vlastnosti

Pokud hledáte bezpečnou a vysoce kvalitní omítku pro svou fasádu, pak je společnost maxit skvělou volbou.

Zde je několik dalších podrobností o jednotlivých výhodách:

  • Vynikající elasticita a schopnost přetvoření: Lehké omítky s vlákny od společnosti maxit jsou velmi pružné a mohou se přizpůsobit objemovým změnám zdiva způsobeným vlhkostí a teplotou. To zabraňuje vzniku trhlin a jiných poškození fasády.
  • Nízké tepelné a vlhkostní přetvoření: Lehké omítky s vlákny od společnosti maxit mají velmi nízké tepelné a vlhkostní přetvoření. To znamená, že se při změnách teploty a vlhkosti nemění tak moc, což zabraňuje vzniku trhlin a jiných poškození fasády.
  • Snížené smršťování: Lehké omítky s vlákny od společnosti maxit mají o polovinu nižší smršťování než běžné omítky. To znamená, že jsou méně náchylné k tvorbě trhlin.
  • Vynikající tepelně izolační vlastnosti: Lehké omítky s vlákny od společnosti maxit mají vynikající tepelně izolační vlastnosti. To znamená, že pomáhají udržovat vaše domovy v zimě teplé a v létě chladné.

 

 

zdivo

Povrchová uprava fasady domu

Maxit Solarputz je silikonová omítka, která je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů a je navržena tak, aby poskytovala dlouhodobou ochranu a estetický vzhled vaší fasádě.

Omítka je paropropustná, což znamená, že umožňuje vodě odpařovat se z budovy. To pomáhá udržovat zdravé vlhkostní prostředí v budovách a zabraňuje tvorbě plísní a hub. Omítka je také vodoodpudivá, což znamená, že odpuzuje vodu. To pomáhá chránit fasádu před poškozením způsobeným povětrnostními vlivy.

Maxit Solarputz obsahuje duté skleněné mikrokuličky, které přispívají k optimalizaci tepelného a vlhkostního režimu obvodových stěn. Tímto způsobem lze do určité míry snížit potřeby energie na vytápění/chlazení objektu.

Omítka je vyztužená vlákny, což ji činí velmi odolnou proti povětrnostním vlivům. Duté skleněné mikrokuličky zabudované do matrice ze silikonové pryskyřice zajišťují rychlé odvádění vlhkosti z povrchu omítky a menší náchylnost povrchu ke znečištění. Riziko napadení povrchu fasády řasami a mikroorganismy se rychlým vysycháním a vyváženou teplotní a vlhkostní rovnováhou výrazně snižuje.

Díky variabilní odrazivosti tepelného záření na povrchu omítky zůstává teplo v zimě uvnitř domu a v létě se odráží od fasády. Maxit Solarputz tak splňuje všechny základní předpoklady na povrchovou úpravu fasády s dlouhodobou životností a schopností tepelné regulace.

Omítku lze tónovat podle barevného vzorníku maxit kreativ. To vám umožní vybrat si barvu omítky, která nejlépe ladí s vaší budovou a okolím.

Maxit Solar je řada fasádních omítek a barev, které jsou navrženy tak, aby poskytovaly dlouhodobou ochranu proti řasám, plísním a vlhkosti. Omítky a barvy Maxit Solar obsahují lehké minerální přísady, které odpuzují vodu a zajišťují, aby se na fasádě nedržela vlhkost. To zabraňuje růstu řas a plísní a udržuje fasádu čistou a krásnou.

.

Výsledky mnoha zkoušek a praktických zkušeností během posledních 12 let jasně ukázaly, že omítky a barvy Maxit Solar poskytují v porovnání s běžnými produkty delší ochranu před řasami, plísní a vlhkem.

Pokud hledáte fasádní omítku nebo barvu, která vám poskytne dlouhodobou ochranu před řasami, plísní a vlhkem, pak je Maxit Solar skvělou volbou

Proč si vybrat právě nás?

Používáme pouze špičkové materiály a kvalitní zpracování

Poskytujeme nejvyšší kvalitu zhotovení a záruku na dílo po dobu 72 měsíců

Působíme v Jihočeském kraji, částečně pak v kraji Středočeském
a na Vysočině

Napište nám

* Takto označené pole je povinné. Je nutno ho vyplnit.
Odesláním tohoto formuláře dávám souhlas ke zpracování mých osobních údajů dle zásad GDPR.