P&P Stavební

Vnitřní omítky

Strojní omítky jsou rychlým a moderním způsobem omítání stěn. Výhody strojních omítek jsou především urychlení realizace a dokonalý výsledný povrch. Mezi největší výhody strojních omítek patří vysoká vydatnost a samozřejmě zlepšení tepelně izolačních vlastností omítaného podkladu takto nanesená omítka vyniká vysokou přídržností na podkladu.

 

 

Strojní omítání je moderní způsob omítání stěn, který se provádí pomocí speciálního zařízení, tzv. omítacího stroje. Omítací stroj rozprašuje omítku na stěnu pod vysokým tlakem, což umožňuje rovnoměrné a rychlé nanesení omítky.

Hlavní výhoda strojního omítání je rychlá realizace. Strojní omítky lze nanést mnohem rychleji než tradičními způsoby omítání, jako je ruční omítání. To je výhodné zejména u velkých ploch.

Další výhodou strojního omítání je vysoká kvalita aplikované vrstvy omítky. Strojní omítky se nanášejí rovnoměrněji než tradičními způsoby omítání. To zajišťuje lepší kvalitu omítky a její delší životnost.

Moderní technologie materiálů poskytuje nadstandardní tepelné vlastnosti, mechanickou odolnost a stálost zdiva. Strojní omítky jsou proto ideálním řešením pro omítání stěn v novostavbách, rekonstrukcích i renovacích.

Pokud hledáte způsob, jak omítat své stěny rychle, kvalitně a levně, strojní omítání je tou správnou volbou.

Námi použivané druhy vnitřních omítek a štuků

Klasická omítka lehčená 

Maxit ip 18 L jádrová lehčená omítka je suchá maltová směs, která se používá k zdiva. Je vyrobena z vápna, cementu, kameniva, minerálních vylehčujících přísad a přísad pro zlepšení zpracovatelnosti. Maxit ip 18 L jádrová lehčená omítka je hydrofobizovaná, což znamená, že je odolná vůči vodě.

Maxit ip 18 L jádrová lehčená omítka má řadu výhod, mezi které patří:

  • Lehkost
  • Dobrá zpracovatelnost
  • Dobré tepelně izolační vlastnosti

Tepelně izolační omítka                                 

 • Maxit ip 190 SFL je vodoodpudivá, průmyslově připravená suchá maltová směs, která se používá k omítání zdiva. Je vyrobena z vápna, cementu, kameniva, minerálních a organických vylehčujících přísad, speciálních vláken a přísad pro zlepšení zpracovatelnosti. Maxit ip 190 SFL je omítka skupiny P II dle DIN 18550 a pevnostní třídy CS II dle EN 998-1.

  Maxit ip 190 SFL má řadu výhod, mezi které patří:

  • Vysoká vydatnost
  • Bez vnitřního napětí
  • vynikající tepelně izolační vlastnosti
  • Snadno zpracovatelná
  • Dobrá trvanlivost

  Maxit ip 190 SFL je vhodná pro použití na všech typech broušeného zdiva.

  Pokud hledáte kvalitní omítku pro váš dům, Maxit ip 190 SFL je skvělou volbou. Je snadno zpracovatelná, má dobré tepelně izolační vlastnosti a je trvanlivá.

 

Štuková stěrka Weber 3803 B

Weber 3803 B je nejjemnější štuková povrchová úprava bez probarvení. Má krémovou konzistenci a zrno je tak drobné, že je celé zahlazeno v povrchu, nevystupuje z něho a téměř není vidět pod malbou. Výsledkem je jasně bílá jemná struktura bez patrného rozdílu ve velikostech jednotlivých zrn jako u klasických štuků. To má zásadní vliv na usnadnění následné výmalby a hlavně na sjednocený konečný estetický dojem po zhotovení SDK stropů.

Weber 3803 B obsahuje hydraulické vápenné hydráty, ale jejím základem je rychlotvrdnoucí pojivo na bázi bílého cementu, které zajišťuje mnohem vyšší odolnost vůči mechanickému poškození než běžné štukové omítky. Dále je odolná vůči mrazu i vlhku.

Weber 3803 B je vhodná do celého RD, včetně obývacího pokoje, klasických pokojů, chladné garáže a vlhkem zatížené koupelny či kuchyně. Klasické štukové omítky nejsou v těchto místnostech doporučovány, protože jsou náchylnější k poškození. Weber 3803 B je naopak velmi odolná a může být použita v jakékoli místnosti v domě.

Pokud hledáte kvalitní a odolnou štuková stěrku, pak je Weber 3803 B skvělou volbou. Je vhodná do všech místností v domě a poskytuje krásný a jednotný vzhled.

štuk

Proč si vybrat právě nás?

Používáme pouze špičkové materiály a kvalitní zpracování

Poskytujeme nejvyšší kvalitu zhotovení a záruku na dílo po dobu 72 měsíců

Působíme v Jihočeském kraji, částečně pak v kraji Středočeském
a na Vysočině

Napište nám

* Takto označené pole je povinné. Je nutno ho vyplnit.
Odesláním tohoto formuláře dávám souhlas ke zpracování mých osobních údajů dle zásad GDPR.